HAKKIMIZDA
1975 Yılında 40 M2 olan hizmet yeri ile Turan oto cam, Bayram Turan ticarethanesi olarak bölgemizdeki ihtiyacı karşılamak için oto cam sektöründe yerimizi aldık. Günün şartlarını kullanarak değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için sürekli değişen ve gelişen günün teknolojisine ayak uydurup kendimizi yenileyerek çıktığımız bu yolda emin adımlarla ilerlemeye devam ettik.

Firmamız 1998 yılına gelindiğinde hizmet yerimizi 300 M2 ye ulaştırmış aile bireylerinin içerisinde bulunduğu şirketleşme profilini tamamlayıp Turan Oto Cam San.Tic.Ltd.Şti. unvanını alarak aile şirketini oluşturmuş ve bir marka olmaya hedefleyerek değerli müşterilerimize kurumsal anlamda hizmet vermeyi sürdürmüştür.

300 M2 olan hizmet alanımızı 2008 yılında 1300 M2 kapalı alan 1100 M2 açık alan ve otopark amaçla kullanılmak üzere toplam 2400 M2 hizmet yerimizi ,4 idari, 10 montaj elemanı olmak üzere toplam 14 personel ve ürün stok çeşitliğimizi %90’lara ulaştırarak faaliyete geçirip oto cam satış, montaj sektörü içerisinde ülkemizin önde gelen bayilerinin arasında bulunmayı başardık. 

2011 Yılında firma ünvanımızı “TRN” Turan oto cam olarak marka tescilini gerçekleştirerek sizlere karşı hizmetlerimizin devam edeceğinin göstergesi olmuştur. Oto cam sektöründe 37. Yılımızı geçirdiğimiz bu günlerde yeni bir heyecan içerisindeyiz. 

Türkiye genelinde oto cam satış ve montaj hizmetleri sektöründe bir ilki başararak TSE (Türkiye standardları Enstitüsü) tarafından belgelendirilen, Motorlu taşıtlarda cam değişimi, onarımı ve sarf malzemesi satış hizmetini veren iş yerlerinin; sınıflandırma, fiziki yapı, işletmecilik, teknik ekipman ve çalışanlarla ilgili kapsadığı kural ve kriterlere uygun görülmüş “TS 13347” Birinci sınıf “HYB” (Hizmet Yeterlilik Belgesini) almayı başarmıştır.
ANLAŞMALI SİGORTALAR
ÜRÜN ÇEŞİTLERİ
HASAR DURUMUNDA